اجرای یک هزار مترمربع نقاشی و دیوارنگاری در شهرکرد

کد خبر: 1762-30326 گروه: اخبار
1403/03/26 11:22
اجرای یک هزار مترمربع نقاشی و دیوارنگاری در شهرکرد

اکبر ایازی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد بابیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۳ تاکنون یک هزار مترمربع نقاشی و دیوارنگاری در نقاط مختلف شهر اجرا شده است گفت: بنا داریم این زیباسازی، نقاشی دیواری و دیوارنگاری‌ها را تا پایان سال به ۴ هزار مترمربع برسانیم.

به گزارش روابط‌عمومی، اکبر ایازی با بیان اینکه زیباسازی، نقاشی و دیوارنگاری یکی از اقدامات مهم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد در طول سال است اظهار داشت: این زیباسازی، دیوارنگاری و نقاشی‌های انجام شده در سطح شهر آرامش اجتماعی را به جامعه و شهروندان شهر شهرکرد هدیه می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد در ادامه بابیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۳ تاکنون یک هزار مترمربع نقاشی و دیوارنگاری در نقاط مختلف شهر اجرا شده است گفت: بنا داریم این زیباسازی، نقاشی دیواری و دیوارنگاری‌ها را تا پایان سال به ۴ هزار مترمربع برسانیم.

وی ابراز کرد: استفاده از پتانسیل هنرمندان بومی از دیگر اقدامات مهم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد در راستای به نمایش گذاشتن نشانه‌ها، الگوها و نقش‌ها و انتقال آن به شهروندان است.

دکتر ایازی یادآور شد: فرهنگ شهروندی، حقوق شهروندی، خانواده پایدار، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، نشاط اجتماعی، توجه به برخی از مشاغل قدیم شهرکرد، صنعت فرش چالشتر و صنعت نمد به‌عنوان شهرکرد شهر ملی نمد از موضوعات نقاشی‌های دیواری و دیوارنگاری‌های سطح شهر است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد خاطرنشان کرد: این سازمان در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۱ میلیارد ریال در حدود سه هزار مترمربع نقاشی و دیوارنگاری را در سطح شهر شهرکرد انجام داده است.


انتهای پیام / روزنامه دیده‌بان زاگرس
دیده‌بان زاگرس امروز
آرشیو

یادداشت
آرشیو