سالن ورزشي چند منظوره در شرکت فولاد تاراز افتتاح گردید.

کد خبر: 908-10729 گروه: اخبار
جمعه, 29 مهر 131 15:27
سالن ورزشي چند منظوره  در شرکت فولاد تاراز افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد تاراز در تاریخ ۲۷ مهر ماه سال جاری مصادف با هفته تربیت بدنی و روز ورزش، مراسم افتتاح سالن بدنسازی در شرکت فولاد تاراز با حضور آقای دکتر بنیادی فر مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری، آقای سلیمی معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل تربیت بدنی استان، آقای محمدی رئیس هیات پرورش اندام استان و همچنین دکتر داود فروتن مدیر عامل شرکت فولاد تاراز و جمعی از مسئولان و كاركنان این شرکت انجام شد.

در ابتدای این مراسم،  فروتن ضمن خوش آمدگویی به مدعوين و مسئولين استاني شرکت کننده در این مراسم و تبریک روز تربیت بدنی، بیان کردند که  وجود پرسنل جوان و پر انرژی ايجاب ميكرد که نسبت به آماده سازی یک سالن ورزشی با امکانات به روز و در خور کارکنان فعال این شرکت اقدام شود كه بحمدلله با تلاش همكاران واحدهاي مختلف ، و آماده سازي و احداث بنا و تجهيز سالن در كوتاهترين زمان ممكن و با كيفيت مطلوب اجرا شد و امروز اين سالن چند منظوره ي ورزشي رسماً افتتاح شد . در همینجا از تمامی عزیزانی که در ایجاد این سالن ورزشی ما را یاری کردند، کمال قدردانی را دارم. وي  در ادامه به این نکته اشاره نمود که اگرچه ايجاد  چنین امکاناتی در محیط شغلی افراد مهم است و موجب نشاط افزايي و شادابي محيط كاري ميشود و قطعاً تاثير بسزايي در روحيه افزايي و تعاملات بهتر با همكاران و خانواده خواهد داشت ، ليكن نحوه استفاده از این خدمات به مراتب مهم تر میباشد. و با توجه به این مهم تمهيداتي توسط كميته ي نيروي انساني و رفاه بمنظور تشويق همكاران به استفاده ي مطلوب از امكانات ايجاد شده ، انديشيده شده تا حتي بخشي از زمان برنامه اي ورزش در قالب ساعت كاري كاركنان لحاظ شود . ایشان ضمن تشکر از حضور و همکاری مدیر کل تربیت بدنی استان و همراهانشان ‌اعلام کردند که تاراز براي توسعه امکانات ورزشي و توجه به سلامت كاركنان بر اساس الگوهاي گروه معظم فولاد مباركه از هيچ تلاشي فروگذار نخواهد كرد و انشالله در صورت استقبال همكاران ، حتماً امكانات ورزشي افزوده خواهد شد . فروتن همچنين پيشنهادات خود را بمنظور ارتقاي سطح ورزش در صنعت استان با مدير كل ورزش و جوانان استان مطرح نمود . و براي ميزباني مسابقات كارگري و صنعت در مناسبت هاي پيش رو  نيز اعلام آمادگي نمود . .

در ادامه دکتر بنیادی فر مدیر کل ورزش و جوانان استان، ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ابراز خرسندی از حضور در بین کارکنان فولاد تاراز، از مدیرعامل این شرکت به جهت داشتن روحیه ورزشی و اهمیت ایجاد نشاط در بین نیروی انسانی تشکر کردند و از ایده هاي نوآورانه ي حمايتي در تاراز تقدير نمودند. ایشان در ادامه نسبت به ارتباط با این مجموعه جهت پوشش دادن به نیاز های این سالن از جمله تامین مربی، داور و هر گونه همکاری و حتی امضای تفاهم نامه با شرکت فولاد تاراز اعلام آمادگی نمودند. 

در ادامه این مراسم،آقای محمدی رئیس هیات پرورش اندام استان چهار محال و بختیاری بعد از  تبریک روز تربیت بدنی به همه ورزش دوستان، بیان کرد که امروز مسئولیت شرکت فولاد تاراز ۲ برابر شد. یک جا مسئولیت در سنگر خدمت به نظام محترم جمهوری اسلامی و یک جا مسئولیت تقویت سلامتی و بالا بردن بنیه جسمی و روحی نیروی انسانی.

ایشان لازمه موفقیت و پیشرفت هرچه بیشتر یک شرکت را در گرو نشاط و روحیه بالای نیروی انسانی آن دانستند و بیان کردند  به عنوان نماینده از طرف اداره کل بدنسازی استان، در مورد برگزاری مسابقات و محل آن از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهم کرد.

ایشان در ادامه افزودند، مسابقات پاور لیفتینگ، مچ اندازی و فیت نس که در استان چهارمحال و بختیاری به عنوان مظهر قدرت در سطح کشور شناخته شده است که بانوان این شرکت می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

در ادامه آقای محمدی سالن ورزشی شرکت فولاد تاراز را یکی از باشگاه‌های مطلوب در سطح استان ارزيابي كرده و رسماً اين سالن را بعنوان دویست و یکمین باشگاه تخصصي پرورش اندام و بدنسازي در  استان چهارمحال و بختیاری معرفي كردند  و از این بابت ابراز خرسندی کردند.


انتهای پیام / روزنامه دیده‌بان زاگرس
دیده‌بان زاگرس امروز
آرشیو

یادداشت
آرشیو